CS Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS Elite

<<< Vítejte na forum klanu Czecho-Slovak Elite >>>
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 zanik nebo znovuzrozeni ??

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Charon-eXe

Charon-eXe


Poèet pøíspìvkù : 53
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 08. 01. 12

zanik nebo znovuzrozeni ?? Empty
PříspěvekPředmět: zanik nebo znovuzrozeni ??   zanik nebo znovuzrozeni ?? EmptyMon Jul 02, 2012 6:19 pm

Zdravím všechny, jako app manager jsem jsi všiml toho ze od nás odesli velmi silní hráči, což mě velmi znepokojuje.
Proto ze teď moc neheaju a nwm co se přesně děje v clanu, tak nemohu říct proč je tomu tak. Další taková věc je ze málo lidi se k nám hlásí a jelikož csf je proti nasemu clanu tak se musíme zpolehat hlavně sami na sebe. Bojím se ze cse brzo zanikne.
Váš Charon-eXe =)[i]
Návrat nahoru Goto down
Mihal51
Admin
Admin
Mihal51


Poèet pøíspìvkù : 489
Points : 855
Reputation : 0
Join date : 08. 01. 12
Age : 30
Location : Morava

zanik nebo znovuzrozeni ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zanik nebo znovuzrozeni ??   zanik nebo znovuzrozeni ?? EmptyMon Jul 02, 2012 7:22 pm

Lol Copana odešel protože nemá čas na rs už ani nehraje, Bosssvk že je to skiler a chtěl do mh klanu zbytek kokoti. Dále CSF si může dělat co chce už nemají skoro žádnou moc a až se spustí beta tak gf. Dále problém z členmy má každý klan ve hře včera bk mělo CW proti klanu (Clan Cup) od nich přišel jeden oznámit autowin a na bk warky chodí cca stejný počet lidí jako od nás. PS: já jsem v klidu. king
PS: Včerejší BK CW: Nezapomeňte kliknout na spoiler a přesný počet BK členů z Clan Chatu je 5 z toho 3 retired.
Yzeb napsal:
Blue Knights vs Clan of Dark Side
Dátum : 01.07.2012

Pravidlá :
All Styles
Full out, CWa Arena
Snipers allowed
Rush on site
Dung & Corr Off!

Štatistiky :
R1 :full out (Vyhrali sme)
Blue Knights Starting : 24ops
Clan of Dark Side Starting : 3 ops

k Tomuto len : lol! lol! lol!

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://cselite.forumczech.com
Viktor 36

Viktor 36


Poèet pøíspìvkù : 46
Points : 49
Reputation : 0
Join date : 26. 02. 12
Age : 30
Location : Slovensko, Belža

zanik nebo znovuzrozeni ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zanik nebo znovuzrozeni ??   zanik nebo znovuzrozeni ?? EmptyTue Jul 03, 2012 10:25 am

Mihal Very Happy My by sme mali viac ľudí, ale na tú war mohli ísť iba ľudia z CC a nemáme všetkých na CC.
Návrat nahoru Goto down
http://www.vksoft.eu/
Mihal51
Admin
Admin
Mihal51


Poèet pøíspìvkù : 489
Points : 855
Reputation : 0
Join date : 08. 01. 12
Age : 30
Location : Morava

zanik nebo znovuzrozeni ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zanik nebo znovuzrozeni ??   zanik nebo znovuzrozeni ?? EmptyTue Jul 03, 2012 3:34 pm

No právě já kdybych chtěl dělat waring a nemuseli by být na cc bych měl taky víc lidí. Ale řeknu ti to tak podruhé bych klan nezakládal. king
Návrat nahoru Goto down
https://cselite.forumczech.com
Sponsored content





zanik nebo znovuzrozeni ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zanik nebo znovuzrozeni ??   zanik nebo znovuzrozeni ?? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
zanik nebo znovuzrozeni ??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CS Elite :: Otázky a odpovědi-
Přejdi na: