CS Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CS Elite

<<< Vítejte na forum klanu Czecho-Slovak Elite >>>
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Fageeeeeeeeeeex

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mihal51
Admin
Admin
Mihal51


Poèet pøíspìvkù : 489
Points : 855
Reputation : 0
Join date : 08. 01. 12
Age : 30
Location : Morava

Fageeeeeeeeeeex Empty
PříspěvekPředmět: Fageeeeeeeeeeex   Fageeeeeeeeeeex EmptyTue Jul 24, 2012 4:29 pm

Zde je video které podporuje navrácení starého rs podpoříte to tak jako já najdete si originál tohoto videa editujete ho a znovu nahrajete. king



Autor:

Prosím, podělte se toto video ke každému můžete. Prosím re-nahrát toto video do vašeho kanálu se stejným názvem, abychom mohli šířit do co největšího počtu lidí. To může být naše poslední šance.
Chcete-li znovu nahrát klikněte na "remix tohoto videa!" tlačítko. Kromě toho, já jsem tvůrcem videa. Velmi bych ocenil, kdyby jste mi připsány ve vašem videu Smile. A BlackMill samozřejmě pro tuto krásnou píseň! Hudba: Blackmill - Přítel Podívejte se na jeho YouTube kanál: [Only admins are allowed to see this link] Můj RuneScape uživatelské jméno: John Boy260 Nebojte se připojit moji přátelé chatu mluvit ke mně a popovídat! Také pokud máte nějaké dotazy, prosím kontaktujte mě přes YouTube soukromých zprávách. To usnadňuje pro mě Smile. Pokud zjistíte, že někdo předstíral, že si vytvořili toto video, prosím, vysvětlit, že to je nepravdivé na komentářů. Opravdu by mě bolelo, když někdo předstírá, že toto video dát dohromady. Kromě toho jsem nemůžu uvěřit, že video se dostali tak daleko a já chci poděkovat všem a každý z vás k opětovnému nahrávání je a jejich sdílení s přáteli! Děkuji vám všem! dávám Chris Archie Práva k užívání této Video!

Sorry za překlad. king
Návrat nahoru Goto down
https://cselite.forumczech.com
El lamos2

El lamos2


Poèet pøíspìvkù : 114
Points : 127
Reputation : 1
Join date : 10. 01. 12

Fageeeeeeeeeeex Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fageeeeeeeeeeex   Fageeeeeeeeeeex EmptyWed Jul 25, 2012 1:41 pm

Ten překlad je k posrání, =) i bych věřil, žes to překládal sám =).
Návrat nahoru Goto down
Mihal51
Admin
Admin
Mihal51


Poèet pøíspìvkù : 489
Points : 855
Reputation : 0
Join date : 08. 01. 12
Age : 30
Location : Morava

Fageeeeeeeeeeex Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fageeeeeeeeeeex   Fageeeeeeeeeeex EmptyWed Jul 25, 2012 5:17 pm

El lamos2 napsal:
Ten překlad je k posrání, =) i bych věřil, žes to překládal sám =).
To co vyhodil google sem zkopíroval. king
Návrat nahoru Goto down
https://cselite.forumczech.com
Sponsored content





Fageeeeeeeeeeex Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fageeeeeeeeeeex   Fageeeeeeeeeeex Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fageeeeeeeeeeex
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
CS Elite :: Novinky-
Přejdi na: